İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el Eşya Günlük kullandığımız Eşyaların Satışa Çıkması ile oluşan İsimleridir. İkinci El Eşya Satışı yapan Firmaların Çoğuna Önceden Eskici  Denirdi Sonrasında İkinci elci Dendi. Ve Bir Müddet Sonra İkinci el Eşya Alanlar Denmeye başladı. Bu Firmaların Çalışma Şekli 1990 Yıllarında Kapıya Gelen

İkinci El Barok Tarzı Eşya…

müşteri Adresleri ile Çalışıyorlardı Sonrasında Gazete İlanı İle Çalışmaya Başladılar. Bu Gün geçtikçe Değişti ve Teknolojiye uyum sağladı.

Bu öncelik ile masa üstü Bilgisayarlar üzerinden İnternet’e giriş yaptı ve Reklamlara İlk o zamandan başladı. Sonrasında Akıllı Telefon Piyasaya sürüldü ve İnternet Reklamları Rekabet Hızlanmasıyla Yükseldi.

ve İkinci el Piyasası Tüm İstanbul da Hızlı Rekabet ortamın da İkinci el Eşya alanlar Firması olarak Varlığımızı Gün geçtikçe Güçlendirmekte gayret göstererek sektörümüzün geleceği açısından geliştirmek ile kendimizi piyasamıza  katkısı olan firmalar konumunda tutmaktır.

Firmamız Merkez olarak Bakırköy  de Faaliyet Göstermektedir. Ama Anadolu yakasında Maltepe Küçükyalı da Şubemiz Bulunmaktadır. Bu Şubeyi Açış Sebebimiz Bizi Arayan Müşterilerimize En hızlı Şekilde Hizmet etmek ve ikinci El eşya alımını en hızlı şekilde Gerçekleştirmek için dır.

İkinci el Eşya

Bir Ailenin genel kullanım alanında olan Tüm eşyaların Gözden çıkarılmasıyla Satışa Sunulan Eşyaların genel adıdır.

Bu Eşyalara Bir Çok şekilde Hitap Edilebilir Sıralamak gerekir ise.

Bosch derindondurucu MCSA00418779_D0420_GCM34AW20N_45017

Bosch derindondurucu MCSA00418779_D0420_GCM34AW20N_45017

  • Eski Eşya Alanlar
  • Spot eşya alanlar
  • Eski mobilya Alanlar
  • kullanılmış eşya alanlar
  • Ev eşyası alanlar
  • ikinci el ev eşyası alanlar

Gibi Bir çok isim ile hitap edilebilir. Spotçular çarşısı Firmamız İkinci el Eşya alımı yapmaya başladığı 2012 yılından beri spot eşya  ve ikinci el eşya  üzerine kaliteli hizmeti ve en güncel fiyatları ile müşterilerimize hizmet etmektedir.

Spotçular çarşısı ismimizi İstanbul da ki birçok müşterimize sevdirdik ve bu müşteri potansiyelimizi dahada yükseklere çıkarmak için çalışmaktayız.

İkinci el Eşya Alımında Siz Değerli müşterilerimizin Eşyalarınızı nasıl satmanız gerektiğini ve bizim size nasıl bir hizmet götürmemiz gerektiğini kısaca anlatalım.

Siz Bizi İnternet üzerinden bulduğunuzda ve Sitemize Girip 2 veya 3 şekilde Bizler ile iletişime

Ev Sinema sistemi HT-F4550 SAMSUNG

Ev Sinema sistemi HT-F4550 SAMSUNG

geçebilirsiniz.

Bunlar Sırası ile şu şekilde;

  1. Direk Telefonumuz ile
  2. Direk Telefonumuza Whatsapp üzerinden resim atarak
  3. Sitemizde Bulunan “Hızlı Teklif Al” Butonunu kullanarak Resim göndere bilir ve bizim ile direk Görüşme sağlaya bilirsiniz.

Bize  Telefonu arayarak ulaşır iseniz Sizden Eşya hakkında Bilgi almak için resim atmanızı istemek durumunda kalacağız. Bunun İçin Whatsapp veya Hızlı Teklif Al sayfamızdan Bizlere resim ve bilgilerinizi gönderirseniz hem eşya hakkında hızlı bilgi alırız hemde size en hızlı fiyatı verebiliriz.

İkinci el Eşya Alım merkezimize Sizleri bekliyoruz. 0538 662 8948

İkinci el Eşya Alanlar

İkinci el Eşya

İkinci el

 

 

 

 

Tagged with: , , , , , , , , , , , , ,
Posted in 2. el, 2. el eşya, 2. el eşya alanlar, Beyaz Eşya, Eski antika alanlar, Eski Eşya, Eski Eşya Alanlar, eski mobilya alanlar, İkinci el, İkinci El Eşya, İkinci el eşya alan yerler, İkinci el mobilya Alanlar, ofis eşyası alanlar, ofis mobilyası alanlar, Spot Eşya, Spot Eşya Alanlar
Firma Rehberi