Spot Sinema Sistemi Ses Ve Görüntü sistemleri Samsung HT-F6550W

Spot Sinema Sistemi Ses Ve Görüntü sistemleri Samsung HT-F6550W

ses sistemi HT-F6550W SAMSUNG

ses sistemi HT-F6550W SAMSUNG

Samsung’un Blu-ray Ev Sinema Sistemine yerleşik olan patentli Lambalı Amfi (Vacuum Tube), sizi tamamen içeriğinizle bütünleştirirken ses deneyiminizi zenginleştirmektedir. Lambalı amfi, her şeyi mükemmel şekilde duyabilmeniz için ortam sesini ve diğer gereksiz yapaylıkları azaltırken sıcak, zengin ve gelişmiş bir ses üretir.

Gerçek bir ses deneyimi için 3D ses efekti

Video ve filmlerin 3D surround ses ile keyfine varmaktan daha iyi bir yol var mı? Samsung’un Dikey Surround’u, oturma odanızı sinemanın içindeymiş gibi hissetmenizi sağlayan gerçek 3D ses oluşturmak üzere DTS işlemciye uymaktadır. Yedi kanallı surround ses hoparlörleri ile DTS Neo, daha iyi ses derinliği ve izole stereo kanallar sunar, bu sayede ses odanızın farklı bir alanından geliyormuş gibi çıkar. Müthiş ses için DTS Neo Fusion patentli ses teknolojisine güvenin.

Uyumlu cihazlarla fotoğraf ve videoları paylaşın

Kablosuz erişimin keyfine varın ve AllShare ile dijital içeriğinizi paylaşın. Samsung’un AllShare özelliğiyle bağlı cihazlarınızın tümünden içeriği sorunsuzca paylaşın. Samsung Blu-ray Ev Sinema Sisteminde bulunan ekran yansıtma teknolojisini (Screen Mirroring) kullanarak Samsung mobil cihazınızdan ve televizyonunuzdan eşzamanlı olarak içeriği görüntüleyin. Bu özellik, fotoğrafları, videoları yayınlamanızı ve hatta telefonunuzu kontrol cihazı gibi kullanarak oyun bile oynamanızı sağlar. Ekran yansıtma ve içerik paylaşımıyla eğlencenizi üst seviyeye taşıyın. Mümkün olduğunca zahmetsiz bir şekilde televizyonunuzdaki içeriği hızlı ve kolay şekilde paylaşabilir ve keyfine varabilirsiniz.

Televizyonunuzdan gelen yüksek kaliteli surround ses

Zayıf ses kalitesinin mükemmel film gecenizi mahvetmesine izin vermeyin. Samsung Blu-ray Ev Sinema Sisteminizdeki TV Sesi Açık (TV Sound On) özelliği ile televizyon kaynağınızdan gelen yüksek kaliteli surround sesi duyabilirsiniz. Tüm ihtiyacınız olan uzaktan kumandanızdaki ‘TV Sound On’ kısayol tuşuna basmak, böylece üstün kaliteli surround sese sahip olursunuz. Mükemmel film geceniz daha iyi olacak.

2 HDMI Giriş

Ev Sinema Sisteminizi diğer ses ve video kaynaklarına bağlamak için tek kablo yeter. Samsung Ev Sinema Sistemindeki HDMI girişleri dijital kameralarınız ve multimedya bilgisayarlarınızdaki resimler ve videolar gibi her tür içeriği sıkıştırmasız aktarabilmenize olanak sağlar. Tüm bunları geniş bir HD ekranda izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hoparlörleri en kolay şekilde kurun

Kolay hoparlör kurulum modu, yüksek kaliteli sesin evinize kurulması için hızlı ve kolay bir yol sağlar. Kolay hoparlör kurulumuyla surround hoparlörleri yerleştirme konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Sezgisel GUI ile stereo sesi otomatik olarak zenginleştirecek surround hoparlörlerin konumunu kolayca seçin. Samsung Blu-ray ev sinema sistemi film izlemeyi daha da eğlenceli hale getirir.

Kablosuz arka hoparlörle kablo kalabalığını ortadan kaldırın

Yer kaplayan kabloları azaltarak ortamınızı daha düzenli ve çekici hale getirin. Samsung Ev Sinema Sisteminin kablosuz arka hoparlörleriyle mekanınızı düzenli ve organize halde tutmanız daha kolaydır. Diğer hoparlör setleriyle uyumlu halde kullanıldıklarında müthiş ses kalitesi sağlamaktadırlar. Müthiş bir sesle birlikte uyumlu tasarımı evinize getiren yüksek kaliteli ev ses çözümünü keşfedin.

Full HD 3D eğlenceyi üst seviyede yaşayın

Çepeçevre saran ve daha da olağanüstü bir 3D deneyimini evinize taşıyın. Full HD 3D ile 3D ev sinema sisteminiz, eğlencenizi en üst seviyeye taşıyan güçlü özellikleriyle hayal ettiğinizden çok daha heyecan verici ve canlı olacak. 3D Otomatik Kontrast özelliği sayesinde, daha keskin ve daha çarpıcı bir karşıtlık ile daha canlı bir görüntü elde edersiniz. Samsung’un üstün 3D teknolojisinde daha akıcı ve berrak görünümler için, görüntü katmanlarını minimize eden ve yanıt hızını maksimize eden gelişmiş algoritmalar kullanılır. Yeni FULL HD 3D gerçekliğinde duyularınıza yoğunlaşacağınıza emin olabilirsiniz.

HDMI (ARC)

HDMI ARC (Ses Geri Dönüş Kanalı), televizyon ses sinyalini optik işlemek için uyumlu cihazlarınızı optik kabloya gerek kalmadan kolayca alıcınıza bağlamanıza imkan verir. Sahip olduğu iki adet HDMI çıkışı ile AV cihazlarınızı tamamen yeni bir ses deneyimi için daha az kablo ile bağlamanızı sağlar.

Bluetooth

Bluetooth, kablosuz olarak cihazlar arasında bağlantı kurmanın yeni yoludur. Samsung ses sisteminde Bluetooth özelliği bulunduğundan, uyumlu taşınabilir cihazlara kablosuz olarak bağlanabilmektedir. Taşınabilir müzik çalarınızı veya cep telefonunuzu kullanarak, hiçbir kablo bağlantısı yapmadan müzik dinleyebilirsiniz.

BD Wise

Renkli ve keskin görüntülerle dolu baş döndürücü görüntü kalitesi sunan HDMI bağlantılı Samsung cihazlarınızın tümünü bırakın Samsung’un BD Wise teknolojisi senkronize etsin. BD Wise, AV oynatıcısı üzerinden yalnızca ses dinlediğinizde televizyon ekranınızı otomatik olarak kapatır.

 

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Beyaz Eşya, Samsung, Ses Ve Görüntü Sistemleri
Firma Rehberi